Twoje
konto

lista życzeń

0 produkt(ów)
0zł

Etui case do iphone 4/4s

Telefon, który swoim wyglądem podbił serca nie tylko samych miłośników firmy Apple, a także zachęcił do siebie wielu nowych użytkowników. Unikalny design stał się jednocześnie klasyką, jedyną w swoim rodzaju. Z naszymi drewnianymi obudowami, dajemy Ci możliwość podkreślenia charakteru Twojego iPhone'a.


Porównaj produkty (0)


iphone 4/4s Bambus

iphone 4/4s Bambus

79zł

wzory do wyboru

iphone 4/4s Czereśnia

iphone 4/4s Czereśnia

79zł

wzory do wyboru

iphone 4/4s Dąb

iphone 4/4s Dąb

79zł

wzory do wyboru

iphone 4/4s Padouk

iphone 4/4s Padouk

89zł

wzory do wyboru

iphone 4/4s Zebrano

iphone 4/4s Zebrano

89zł

wzory do wyboru

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Drewniana obudowa na iPhone 4/4s – klasa sama w sobie

Jako, że u Nas perfekcja idzie w parze z naturą, wyciągnęliśmy dla Ciebie wszystko, co z natury najlepsze. WoodRoom nie obiecuje, WoodRoom gwarantuje, że Twoja obudowa na iPhone 4/4s będzie idealnym dopełnieniem Twojego telefonu i doda mu jeszcze więcej klasy i stylu. Każdą obudowę wykonujemy ręcznie dlatego każda jest inna i wyjątkowa. Na łonie natury nic nie jest takie samo. Tak samo przy produkcji etui na iPhone 4/4s można zauważyć, że każde będzie się od siebie różniło, co czyni je tak wyjątkowymi. Każdy kawałek drewna posiada inne usłojenie, strukturę, a nawet lekko różniącą się kolorystykę, nawet w obrębie tego samego gatunku.

Jedyne, co pozostanie niezmienne i zawsze takie samo, to jakość naszych produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i każdą obudowę tworzymy z równie wielką pasją. Wykonujemy Nasze drewniane obudowy przy użyciu nowoczesnej technologii laserowej, co pozwala nam na idealne dopasowanie etui do Twojego iPhona 4/4s oraz wykonywanie wysokiej jakości grawerunków. Każde zrobione przez Nas drewniane etui posiada zabezpieczenia przed czynnikami zewnętrznymi takimi jak światło UV oraz niechciane przez wszystkich zarysowania, co pozwoli Ci cieszyć się przepięknym wyglądem produktu przez bardzo długi czas.

Zaskocz znajomych ciekawym wyglądem swojego iPhone’a i zamów swoje nowe spersonalizowane drewniane etui!


Czytaj dalej