Twoje
konto

lista życzeń

0 produkt(ów)
0zł

Etui case do iPhone 6/6s

Przełomowy design i innowacje, które widać na pierwszy rzut oka, bezapelacyjnie wyróżniają tego iPhone’a, nie tylko pośród jego poprzedników, ale również wśród telefonów konkurencji. Twój iPhone 6/6s to coś niesamowitego i pięknego, podaruj mu drewnianą obudowę, która idealnie do niego pasuje.


Porównaj produkty (0)


iPhone 6/6s Dąb

iPhone 6/6s Dąb

79zł

opis produktu

iPhone 6/6s Padouk

iPhone 6/6s Padouk

79zł

opis produktu

iPhone 6/6S Palisander

iPhone 6/6S Palisander

79zł

opis produktu

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Drewniana obudowa na iPhone 6/6s – nieporównywalna z niczym

Kiedy kupujesz iPhone’a, od samego początku dostosowujesz go do własnych potrzeb. Pojemność, kolor, aplikacje, tapeta– te wszystkie czynniki personalizują Twój telefon. My również chcemy dać Ci możliwość dopasowania drewnianego etui tak, aby sprostało każdej Twojej potrzebie. Począwszy od wyboru gatunku drewna, kończąc na unikatowym grawerunku. Już kilkoma kliknięciami myszki będziesz w stanie ożywić swojego iPhona i podarować mu zarówno wygodne, proste jak i niezwykle stylowe drewniane etui.

Ciężko pracujemy, aby każdy krok Naszej produkcji był idealny. Zaawansowana technologia laserowa, którą się posługujemy, oraz wysokiej jakości materiały dają nam możliwość wykonywania etui najwyższej klasy. Każda wykonana przez nas drewniana obudowa na iPhone 6/6s doskonale pasuje do kształtu Twojego telefonu, dzięki czemu nie utrudnia korzystania z żadnych funkcji jakie oferuje Ci Twój sprzęt. Patrząc na iPhone’a 6/6s widzisz perfekcję. Jesteśmy przekonani, że takie samo zdanie będziesz miał kiedy zobaczysz swój telefon w wykonanej przez Nas obudowie.

WoodRoom – jeden krok i możesz zmienić wszystko!


Czytaj dalej