Twoje
konto

lista życzeń

0 produkt(ów)
0zł

Etui case do iPhone 7

Z modelu na model, firma Apple coraz bardziej zaskakuje swoich fanów. Nic, więc dziwnego, że nowy iPhone 7 zyskał rzeszę nowych użytkowników. Aby sprostać wymaganiom rynku nie pozostało nam nic innego jak dodac do asortymentu drewniane obudowy do iPhone 7. Imponujący, doskonały, trwały - o czym mowa? Bez wątpienia to drewniany case na iPhone 7 od WoodRoom!


Porównaj produkty (0)


iPhone 7 Czereśnia

iPhone 7 Czereśnia

79zł

opis produktu

iphone 7 Dąb

iphone 7 Dąb

79zł

opis produktu

iPhone 7 Wenge

iPhone 7 Wenge

79zł

opis produktu

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Drewniana obudowa na iPhone 7 – udoskonalony design

O nowym iPhonie 7 można powiedzieć wiele: jest większy, szybszy, bardziej funkcjonalny, niektórzy twierdzą, że nie ma lepszego telefonu. Być może. Nie nam to oceniać. Co jednak możemy powiedzieć? Wiemy i gwarantujemy, że nie znajdziecie lepszej drewnianej obudowy do iPhone 7! Kilka rodzajów drewna (w tym niedostępne w innych sklepach), precyzyjna obróbka laserowa i indywidualny grawerunek, niezwykła jakość wykonania i przede wszystkim trwałość i wygoda użytkowania - to właśnie Twoja nowa drewniana obudowa do iPhone 7. Na co jeszcze czekasz?

Każda drewniana obudowa WoodRoom idealnie przylega do każdej części Twojego iPhona 7 i pozwala na swobodne korzystanie ze wszystkich jego funkcji. Nie musisz martwić się więc, że obudowa przykryja jakiekolwiek przyciski. Silikonowe obramowanie drewnianej obudowy poddane niezwykle precyzyjnej obróbce laserowej pozwala nam na idealne dopasowanie wycinanych otworów. Dzięki tej samej technice możemy wygrawerować każdy, nawet najmniejszy i jakby się mogło wydawać najtrudniejszy szczegół. Zamów swoją nową drewnianą obudowę do iPhone 7 i ciesz się pięknym, spersonalizowanym wyglądem swojego smartfona i przy okazji zabezpiecz go przez niechcianymi mikrouszkodzeniami.

WoodRoom – tak powstaje coś pięknego!


Czytaj dalej