Twoje
konto

lista życzeń

0 produkt(ów)
0zł

Etui case do Nexus 6

Nexus 6 to kolejna odsłona innowacyjnego phabletu, który powstał we współpracy dwóch wielkich potentatów Google i Motorolli. Całość wygląda bardzo stylowo i kompaktowo, co może dopełnić jeszcze nasze ręcznie wykonane drewniane etui.


Porównaj produkty (0)


nexus 6 Bambus

nexus 6 Bambus

79zł

wzory do wyboru

nexus 6 Czereśnia

nexus 6 Czereśnia

79zł

wzory do wyboru

nexus 6 Dąb

nexus 6 Dąb

79zł

wzory do wyboru

nexus 6 Padouk

nexus 6 Padouk

89zł

wzory do wyboru

nexus 6 Zebrano

nexus 6 Zebrano

89zł

wzory do wyboru

Pokazuje 1 do 5 z 5 (1 Stron)

Drewniana obudowa na Nexusa 6 – niezwykła inspiracja

Eleganckie i wyszukane gatunki drewna dodadzą Twojemu Nexusowi jeszcze więcej stylu i charakteru. Każda wykonana przez nas obudowa jest inna, dzięki różnorodnej strukturze drewna. Nawet dwie obudowy wykonane z tego samego rodzaju drewna będą się od siebie różniły, dlatego śmiało twierdzimy, że drewniana obudowa to produkt unikatowy i jedyny w swoim rodzaju. Wyjątkowość tworzona z wielką pasją – to właśnie dostajesz kiedy zamawiasz drewniane etui na Nexus 6. A Ty będziesz mógł cieszyć się swoim ulepszonym telefonem i patrzeć na zazdrosne miny znajomych.

Wysokiej jakości technika wycinki i grawerunku laserem pozwala nam dokładnie dopasować każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu Twoja nowa drewniana obudowa na Nexus 6 idealnie dopasuje się do kształtu telefonu, a projekt grawerunku zostanie idealnie odwzorowany. Dzięki tej technice powstaje nie tylko dokładny, ale również trwały obraz, który jest odporny na zniszczenia w trakcie użytkowania. Personalizacja Twojej nowej obudowy na Nexus 6 zajmie Ci tylko kilka chwil, dlaczego więc nie zrobić tego teraz?

Zapomnij o obudowach z kruchego plastiku czy ciężkiego metalu, nastała nowa era drewnianych etui, którą z dumą prezentuje WoodRoom!


Czytaj dalej