Twoje
konto

lista życzeń

0 produkt(ów)
0zł

Etui case do Galaxy S7

Samsung Galaxy S7 został stworzony w oparciu o to co najlepsze i najbardziej docenione w jego poprzednikach. Tworząc drewniane etui na Galaxy S7 chcieliśmy podkreślić wysoką klasę tego telefonu. Z naszą obudową z pewnością będzie można stwierdzić, że Galaxy S7 to więcej niż smartfon.


Porównaj produkty (0)


Samsung Galaxy S7 Padouk

Samsung Galaxy S7 Padouk

79zł

opis produktu

Samsung Galaxy S7 Palisander

Samsung Galaxy S7 Palisander

79zł

opis produktu

Samsung Galaxy S7 Wenge

Samsung Galaxy S7 Wenge

79zł

opis produktu

Pokazuje 1 do 3 z 3 (1 Stron)

Stylowy i z charakterem - Twój nowy Galaxy S7

Wykonane z wybranego przez Ciebie gatunku drewna w stylowym i designerskim stylu z pewnością podkreślą oryginalność Twojego telefonu. Niezwykle wysokiej klasy materiały wykorzystywane przy produkcji etui na Galaxy S7, jakość wykonania i oczywiście piękno drewna, sprawią, że Twój telefon stanie się czymś jeszcze bardziej szczególnym.

Gwarantowana unikatowość drewnianego etui sprawia, że produkt ten jest inny niż wszystkie dostępne na rynku. Piękno i prostota drewna zachwyca każdego i jest wykorzystywana w przeróżnych aranżacjach. Dlaczego więc nie spróbować przenieść tych cech na coś co mogło wcześniej wydawać się tak zwykłe i nieistotne? Od dziś spojrzysz inaczej na „ubranie” dla Twojego Galaxy S7. Podążając za obowiązującymi trendami, na bieżąco aktualizujemy naszą ofertę. Jednak jeśli masz w głowie zamysł i chcesz, aby Twój grawerunek na Twojej nowej drewnianej obudowie był inny niż wszystkie, daj nam znać. My obiecujemy, że dokonamy wszelkich starań, aby Twoje nowe etui na Galaxy S7 było idealnie dopasowane do Twoich wszystkich potrzeb i wymagań. Precyzyjnie wykonane wcięcia na aparat, wejścia słuchawkowego, portu do ładowania pozwolą na swobodę korzystania ze wszystkich dostępnych funkcji bez potrzeby zdejmowania z niego obudowy. Zdecydowałeś już jak będzie wyglądała Twoja nowa drewniana obudowa na Galaxy S7?


Czytaj dalej