Twoje
konto

lista życzeń

0 produkt(ów)
0zł

FAQ

Zebraliśmy dla Państwa najczęściej zadawane pytania.


Projekt należy zapisać w programie do edycjo grafiki wektorowej np. Corel Draw lub Adobe Ilustrator. Formaty plików to Ai. lub Cdr. Jeżeli nie dysponują Państwo plikami w takich formatach za dodatkową opłatą nasi graficy przerobią je dla Państwa. Zapis sformatowanego pliku otrzymają Państwo drogą mailową w formacie Cdr. i Pdf.
Projekt dostarczony może być w każdym rozszerzeniu graficznym .Jednak wyłącznie pliki w rozszerzeniach Cdr. i Ai. nie wymagają dodatkowej obróbki przed wykonaniem produkcji. Wszelkie inne formaty wymagają obróbki ze strony naszego grafika i za tą pracę pobieramy dodatkową opłatę. Opłata uzależniona jest od stopnia skomplikowania projektu loga oraz formatu z jakiego przerabiamy grafikę. Po zakończeniu pracy wysyłany jest do Państwa plik z przerobionym logiem w formatach Cdr. i Pdf.

Płatności dokonać można za pomocą :

-tradycyjnego przelewu

(wskazane jest przesłanie potwierdzenia przelewu: biuro@woodroom.pl)

-płatność za pośrednictwem przelewy24.pl

-płatność za pośrednictwem payPal

Przed wykonaniem produktu na bazie własnego wzoru zawsze wysyłamy projekt produktu do zatwierdzenia. Jeżeli zgłoszą Państwo uwagi do projektu zostaną one naniesione na wizualizację i przesłane do ponownego zatwierdzenia.
Dokładamy wszelkich starań i pakujemy etui w taki sposób, aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia. Uszkodzenie etui w przesyłce zdarzyło zaledwie kilkakrotnie w naszej długiej praktyce.


Więcej informacji na temat wysyłki znajdą Państwo tutaj.


Nie było tutaj pytania jakie chciałeś zadać?

Skorzystaj z ulubionej formy kontaktu:,
- formularz kontaktowy dostępny tutaj,
- e-mail: biuro@woodroom.pl